US381-000005-100PA
TE Connectivity Measurement Specialties
US381-000005-100PA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: US381-000005-100PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Measurement Specialties
Whakaahuatanga hua SENSOR 100PSIA 1/4NPT 4-20MA 2'
Ngā Rauemi: US381-000005-100PA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o US381-000005-100PA
Tau Wae US381-000005-100PA Kaihanga TE Connectivity Measurement Specialties
He Rahinga Kei te wātea 1169 pcs Pepa Raraunga US381-000005-100PA.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Kāhua Whakamutunga Cable
Whakawhiti Mahinga / Whakatau Male - 1/4" (6.35mm) NPT Ahua Tae 9 V ~ 30 V
Raupapa US300 Nga Urupare Whakautu 300 PSI (2068.43 kPa)
Kāhua Port Absolute Ko te poari Cylinder
Momo putanga Analog Current Ētahi Ingoa 356-1057
US381000005100PA
Orifice Taimana 100 PSI (689.48 kPa) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei Threaded
Waehanga Kaihanga US381-000005-100PA Ngā āhuatanga Amplified Output, Temperature Compensated
Whakaahua nui Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder Ngā Mamati me Ngā Pūāhua ±0.25%