US3840005Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
US3840005Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: US3840005Z
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: US3840005Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o US3840005Z
Tau Wae US3840005Z Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82455 pcs Pepa Raraunga US3840005Z.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ US Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa US3840005ZTR Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 38.4MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead