PPG101A6-RA
U.S. SensorU.S. Sensor
PPG101A6-RA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPG101A6-RA
Kaihanga / Waitohu: U.S. Sensor
Whakaahuatanga hua SENSOR RTD 100OHM 0.06% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.PPG101A6-RA.pdf2.PPG101A6-RA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPG101A6-RA
Tau Wae PPG101A6-RA Kaihanga U.S. Sensor
Whakaahuatanga SENSOR RTD 100OHM 0.06% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7205 pcs Pepa Raraunga 1.PPG101A6-RA.pdf2.PPG101A6-RA.pdf
Whakamutunga PC Pins Te Tae Tema ±3850ppm/°C
Raupapa PPG Te Tangata Tangata ±0.06%
Resistance @ 0 ° C 100 Ohms Rauemi RTD Platinum
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 615-1124
PPG101A6-RA
Tae Mahi -200°C ~ 600°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms RTD Platinum ±0.06% ±3850ppm/°C -200°C ~ 600°C Radial I teie nei 1mA
Te tika ±0.15°C