| Tau Wae | PPG101A1-RE | Kaihanga | U.S. Sensor |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | SENSOR RTD 100OHM 0.06% RADIAL | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 43787 pcs | Pepa Raraunga | 1.PPG101A1-RE.pdf2.PPG101A1-RE.pdf |
| Whakamutunga | PC Pins | Te Tae Tema | ±3850ppm/°C |
| Raupapa | PPG | Te Tangata Tangata | ±0.06% |
| Resistance @ 0 ° C | 100 Ohms | Rauemi RTD | Platinum |
| Packaging | Bulk | Paa / Case | Radial |
| Ētahi Ingoa | 615-1037 PPG101A1-RE PPG101A1RD |
Tae Mahi | -50°C ~ 500°C |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 100 Ohms RTD Platinum ±0.06% ±3850ppm/°C 500°C Radial | I teie nei | 1mA |
| Te tika | ±0.15°C |