VPP28-720
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-720 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPP28-720
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: VPP28-720.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPP28-720
Tau Wae VPP28-720 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 13224 pcs Pepa Raraunga VPP28-720.pdf
Taumaha 0.9 lb (408.23g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 14V, Series 28V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa PC Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa 10485
VPP28720
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 41.28mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 1.44A, Series 720mA