VPP28-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPP28-2000
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: VPP28-2000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPP28-2000
Tau Wae VPP28-2000 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 6754 pcs Pepa Raraunga VPP28-2000.pdf
Taumaha 1.7 lbs (771.1g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 14V, Series 28V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 76.20mm L x 63.50mm W Raupapa PC Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 56 VA Ētahi Ingoa 237-1094
VPP282000
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 46.02mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 4A, Series 2A