VPP24-830
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP24-830 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPP24-830
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: VPP24-830.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPP24-830
Tau Wae VPP24-830 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 14385 pcs Pepa Raraunga VPP24-830.pdf
Taumaha 0.9 lb (408.23g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 12V, Series 24V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 57.15mm L x 47.63mm W Raupapa PC Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 20 VA Ētahi Ingoa 10484
VPP24830
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 41.28mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 1.66A, Series 830mA