VPP24-210
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP24-210 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPP24-210
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: VPP24-210.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPP24-210
Tau Wae VPP24-210 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 23639 pcs Pepa Raraunga VPP24-210.pdf
Taumaha 0.37 lb (167.83g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 12V, Series 24V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.28mm L x 33.32mm W Raupapa PC Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 5 VA Ētahi Ingoa 10498
VPP24210
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.93mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 420mA, Series 210mA