VPL36-700
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL36-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VPL36-700
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR PWR 36V 0.7A CHASSIS
Ngā Rauemi: VPL36-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VPL36-700
Tau Wae VPL36-700 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga XFRMR PWR 36V 0.7A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10268 pcs Pepa Raraunga VPL36-700.pdf
Taumaha 1.3 lbs (589.7g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 36V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 57.15mm L x 101.6mm W Raupapa Chassis Mount: World Series™
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 25.0 VA Ētahi Ingoa 237-1665
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 49.22 mm Nama - Whakaputa (Max) 700mA