FS56-220-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS56-220-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS56-220-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS56-220-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS56-220-C2
Tau Wae FS56-220-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 13739 pcs Pepa Raraunga FS56-220-C2.pdf
Taumaha 0.7 lb (317.51g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 28V, Series 56V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4200Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.63mm L x 39.67mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, FS
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 12 VA Ētahi Ingoa 237-1478
FS56-220-C2-B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.50mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 440mA, Series 220mA