FS56-110-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS56-110-C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS56-110-C2
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: FS56-110-C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS56-110-C2
Tau Wae FS56-110-C2 Kaihanga Triad Magnetics
He Rahinga Kei te wātea 20266 pcs Pepa Raraunga FS56-110-C2.pdf
Taumaha 0.44 lb (199.58g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 28V, Series 56V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 4200Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.28mm L x 33.32mm W Raupapa Split Pack™, Class 2/3, FS
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 6 VA Ētahi Ingoa 237-1498
FS56-110-C2-B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 33.32mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 220mA, Series 110mA