AX104R-220
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX104R-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX104R-220
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.9A 73 MOHM SMD
Ngā Rauemi: AX104R-220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX104R-220
Tau Wae AX104R-220 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.9A 73 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124239 pcs Pepa Raraunga AX104R-220.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 73 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 73 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.9A