AX104R-150
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX104R-150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AX104R-150
Kaihanga / Waitohu: Triad Magnetics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 3.6A 50 MOHM SMD
Ngā Rauemi: AX104R-150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AX104R-150
Tau Wae AX104R-150 Kaihanga Triad Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 3.6A 50 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134791 pcs Pepa Raraunga AX104R-150.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa AX104R
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.6A