LED60W-048
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-048 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED60W-048
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.25A
Ngā Rauemi: 1.LED60W-048.pdf2.LED60W-048.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED60W-048
Tau Wae LED60W-048 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5587 pcs Pepa Raraunga 1.LED60W-048.pdf2.LED60W-048.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 48V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Raupapa LED-60W Ratonga IP66
Mana (Watts) 60W Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 91%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 1.25A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga CE, cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LED60W-058-C1050
LED60W-058-C1050
Kaihanga: Thomas Research Products
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 19-58V 1.05A
I roto i te taonga: 4870 pcs
Tikiake: LED60W-058-C1050.pdf
RFQ
LED60W-058
LED60W-058
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 58V 1.05A
I roto i te taonga: 2262 pcs
Tikiake: LED60W-058.pdf
RFQ
LED60W-048-C1250-D
LED60W-048-C1250-D
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.25A
Tikiake: LED60W-048-C1250-D.pdf
LED60W-048-C1250
LED60W-048-C1250