LED60W-043
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-043 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LED60W-043
Kaihanga / Waitohu: Thomas Research Products
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 43V 1.4A
Ngā Rauemi: 1.LED60W-043.pdf2.LED60W-043.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LED60W-043
Tau Wae LED60W-043 Kaihanga Thomas Research Products
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 43V 1.4A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2253 pcs Pepa Raraunga 1.LED60W-043.pdf2.LED60W-043.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 43V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Voltage Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Raupapa LED-60W Ratonga IP66
Mana (Watts) 60W Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 91% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.4A 43V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.4A