TFN1.75NT
TechflexTechflex
TFN1.75NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFN1.75NT
Kaihanga / Waitohu: Techflex
Whakaahuatanga hua SLEEVING 1-3/4" X 200' NATURAL
Ngā Rauemi: 1.TFN1.75NT.pdf2.TFN1.75NT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 32 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFN1.75NT
Tau Wae TFN1.75NT Kaihanga Techflex
He Rahinga Kei te wātea 32 pcs Pepa Raraunga 1.TFN1.75NT.pdf2.TFN1.75NT.pdf
Whānui - Te Matotoru Wall 0.040" (1.02mm)
Patohia nga huanga Expandable Momo Sleeving
Raupapa Flexo® PFA™ Tae Mahi -70°C ~ 280°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Perfluoroalkoxy (PFA), Plenum Rated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Tiaki waipiro Gasoline Resistant Te roa 200' (60.96m)
Ngā āhuatanga Chemical Resistant, Clean Cut Tiaki Taiao -
Taitapa - I waho, Kore-Whakawhānuihia - Taitapa - I roto, Kaore i Poroa 1.750" (44.45mm)
Taitara - I roto, Whakawhānuihia 1.750" (44.45mm) Tae Natural