TFNC152K32K7680
Hua Hua
Tau Wae: TFNC152K32K7680
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 8PF TH
Ngā Rauemi: TFNC152K32K7680.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFNC152K32K7680
Tau Wae TFNC152K32K7680 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 8PF TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62220 pcs Pepa Raraunga TFNC152K32K7680.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.059" Dia x 0.201" L (1.50mm x 5.10mm)
Raupapa TFNC15 Ratonga -
Paa / Case Cylindrical Can, Radial Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakanui i te kaha 8pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±20ppm Crystal 8pF Cylindrical Can, Radial