TG.35.8113
TaoglasTaoglas
TG.35.8113 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TG.35.8113
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 700MHZ/850MHZ WHIP TILT
Ngā Rauemi: TG.35.8113.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TG.35.8113
Tau Wae TG.35.8113 Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 700MHZ/850MHZ WHIP TILT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5085 pcs Pepa Raraunga TG.35.8113.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa APEX II Hoki Hoki -
Mana - Max 5W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1363
Q8810105
TG.35.8113-ND
Tuhinga o mua 10
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 8.740" (222.00mm)
Hua 4.42dBi, 1.59dBi, 3.15dBi, 2.7dBi, 4.93dBi, 4.43dBi, 2.55dBi Mahinga Rawe 698MHz ~ 960MHz, 1.565GHz ~ 1.612GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.8GHz ~ 6GHz
Rangahau Rōpū Wide Band Tautanga (Poari / Pae) 700MHz, 850MHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 5.8GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 700MHz, 850MHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 5.8GHz CDMA, DCS, EDGE, GLONASS, GPRS, GPS, GSM, HSDPA, HSPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA, Wi-Fi Whip, Tilt RF Antenna 698MHz ~ 960MHz, 1.565GHz ~ 1.612GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.8GHz ~ 6GHz 4.42dBi, 1.59dBi, 3.15dBi, 2.7dBi, 4.93dBi, 4.43dBi, 2.55dBi Connector, SMA Male Connector Mount