TG.22.0112
TaoglasTaoglas
TG.22.0112 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TG.22.0112
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP RA
Ngā Rauemi: TG.22.0112.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TG.22.0112
Tau Wae TG.22.0112 Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP RA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14989 pcs Pepa Raraunga TG.22.0112.pdf
VSWR 2.3 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 20W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1041
TG220112
Tuhinga o mua 5
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 1.764" (44.80mm)
Hua 0dBi Mahinga Rawe 800MHz ~ 2.2GHz
Rangahau Rōpū Wide Band Tautanga (Poari / Pae) 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz CDMS, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS Whip, Right Angle RF Antenna 800MHz ~ 2.2GHz 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount