TG.19.0112
TaoglasTaoglas
TG.19.0112 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TG.19.0112
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 892MHZ/1.9GHZ WHIP RA SMA
Ngā Rauemi: TG.19.0112.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TG.19.0112
Tau Wae TG.19.0112 Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 14910 pcs Pepa Raraunga TG.19.0112.pdf
VSWR 2.3 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -10dB
Mana - Max 5W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1230 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.307" (7.80mm)
Hua 0dBi, 1.2dBi Mahinga Rawe 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 892MHz, 1.9GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 892MHz, 1.9GHz CDMA, GSM Whip, Right Angle RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz 0dBi, 1.2dBi Connector, SMA Male Connector Mount