PC11.07.0100A
TaoglasTaoglas
PC11.07.0100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC11.07.0100A
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ/5.2GHZ FLAT PATCH
Ngā Rauemi: PC11.07.0100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC11.07.0100A
Tau Wae PC11.07.0100A Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 13898 pcs Pepa Raraunga PC11.07.0100A.pdf
VSWR - Whakamutunga Cable (100mm) - IPEX MHFI
Raupapa TheStripe™ Hoki Hoki -
Mana - Max 2W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 931-1073
PC11070100A
Tuhinga o mua 2
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.031" (0.80mm)
Hua 3dBi, 4.5dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz, 5.2GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz, 5.2GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz 3dBi, 4.5dBi Cable (100mm) - IPEX MHFI Adhesive