PC10HT-270
Maxwell Technologies, Inc.Maxwell Technologies, Inc.
PC10HT-270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC10HT-270
Kaihanga / Waitohu: Maxwell Technologies, Inc.
Whakaahuatanga hua CAP 10F 2.2V THROUGH HOLE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC10HT-270
Tau Wae PC10HT-270 Kaihanga Maxwell Technologies, Inc.
Whakaahuatanga CAP 10F 2.2V THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4789 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2.2V Te manawanui -
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 1.413" L x 0.929" W (35.90mm x 23.60mm)
Raupapa PC Packaging Tray
Paa / Case Radial, Can, Horizontal Ētahi Ingoa 108877
PC10HT270
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 180 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 10F (EDLC) Supercapacitor 2.2V Radial, Can, Horizontal 180 mOhm 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 10F
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PC10HT
PC10HT
Kaihanga: Maxwell Technologies, Inc.
Whakaahuatanga: CAP 10F 2.2V THROUGH HOLE