MA700.W.A.ABC.001
TaoglasTaoglas
MA700.W.A.ABC.001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA700.W.A.ABC.001
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 750MHZ/850MHZ DOME CABLE
Ngā Rauemi: MA700.W.A.ABC.001.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 620 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA700.W.A.ABC.001
Tau Wae MA700.W.A.ABC.001 Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 750MHZ/850MHZ DOME CABLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 620 pcs Pepa Raraunga MA700.W.A.ABC.001.pdf
VSWR 2, 1.7 Whakamutunga Cable (300mm) - SMA Male (3)
Raupapa Pantheon Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 931-1207
MA700.W.A301111.B305111.C305111
MA700WA301111B305111C305111
Tuhinga o mua 12 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Teitei (Max) 3.374" (85.70mm) Hua 2.4dBi, 1.6dBi, 1.7dBi, 2.1dBi, 2.4dBi, 2.1dBi, 2.9dBi, 3.8dBi, 2.8dBi
Mahinga Rawe 700MHz ~ 960MHz, 1.575GHz ~ 1.602GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.7GHz ~ 5.9GHz Rangahau Rōpū Wide Band
Tautanga (Poari / Pae) 750MHz, 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz Ngā āhuatanga LNA, Filter
Whakaahuatanga Taipitopito 750MHz, 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz GLONASS, GPS, LTE Dome RF Antenna 700MHz ~ 960MHz, 1.575GHz ~ 1.602GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.7GHz ~ 5.9GHz 2.4dBi, 1.6dBi, 1.7dBi, 2.1dBi, 2.4dBi, 2.1dBi, 2.9dBi, 3.8dBi, 2.8dBi Cable (300mm) - SMA Male (3) Panel Mount Nga tono GLONASS, GPS, LTE