MA700.A.ABC.001
TaoglasTaoglas
MA700.A.ABC.001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA700.A.ABC.001
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 750/892MHZ DOME SMA MALE
Ngā Rauemi: MA700.A.ABC.001.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 572 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA700.A.ABC.001
Tau Wae MA700.A.ABC.001 Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 572 pcs Pepa Raraunga MA700.A.ABC.001.pdf
VSWR 2, 1.7 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa Pantheon Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 931-1108
MA700.A301111.B305111.C305111
MA700A301111B305111C305111
Tuhinga o mua 6 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Teitei (Max) 3.374" (85.70mm) Hua 2.4dBi, 1.7dBi, 32dBi, 2.4dBi, 2.1dBi, 3.8dBi
Mahinga Rawe 700MHz ~ 800MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz ~ 1.602GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5GHz ~ 5.9GHz Rangahau Rōpū Wide Band
Tautanga (Poari / Pae) 750MHz, 892MHz, 1.588GHz, 1.9GHz, 2.4GHz, 5.5GHz Ngā āhuatanga LNA, Filter
Whakaahuatanga Taipitopito 750MHz, 892MHz, 1.588GHz, 1.9GHz, 2.4GHz, 5.5GHz GLONASS, GPS, LTE Dome RF Antenna 700MHz ~ 800MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz ~ 1.602GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5GHz ~ 5.9GHz 2.4dBi, 1.7dBi, 32dBi, 2.4dBi, 2.1dBi, 3.8dBi Connector, SMA Male Panel Mount Nga tono GLONASS, GPS, LTE