AA.171.301111
TaoglasTaoglas
AA.171.301111 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AA.171.301111
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 1.561/1.575GHZ CER PATCH
Ngā Rauemi: AA.171.301111.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AA.171.301111
Tau Wae AA.171.301111 Kaihanga Taoglas
He Rahinga Kei te wātea 2914 pcs Pepa Raraunga AA.171.301111.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Cable (3M) - SMA Male
Raupapa MagmaX Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 931-1389
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Magnetic
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP65
Teitei (Max) 0.673" (17.10mm) Hua 4.16dBi, 2.06dBi, 1.43dBi
Mahinga Rawe 1.559GHz ~ 1.61GHz Rangahau Rōpū UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz Ngā āhuatanga LNA, Filter
Whakaahuatanga Taipitopito 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz Beidou, GLONASS, GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.559GHz ~ 1.61GHz 4.16dBi, 2.06dBi, 1.43dBi Cable (3M) - SMA Male Magnetic Nga tono Beidou, GLONASS, GPS