AA.161.301111
TaoglasTaoglas
AA.161.301111 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AA.161.301111
Kaihanga / Waitohu: Taoglas
Whakaahuatanga hua RF ANT 1.6GHZ MOD SMA ML MAG 3M
Ngā Rauemi: AA.161.301111.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AA.161.301111
Tau Wae AA.161.301111 Kaihanga Taoglas
Whakaahuatanga RF ANT 1.6GHZ MOD SMA ML MAG 3M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4271 pcs Pepa Raraunga AA.161.301111.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa Dominator™ Hoki Hoki -15.8, -6.2dB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 931-1166
AA161301111
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Magnetic
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 0.843" (21.40mm)
Hua 29dBic, 30dBic Mahinga Rawe 1.575GHz ~ 1.61GHz
Rangahau Rōpū UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 1.6GHz
Ngā āhuatanga LNA, Filter Whakaahuatanga Taipitopito 1.6GHz GLONASS, GPS Module RF Antenna 1.575GHz ~ 1.61GHz 29dBic, 30dBic Connector, SMA Male Magnetic