T1812-4R7J
Hua Hua
Tau Wae: T1812-4R7J
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: T1812-4R7J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1812-4R7J
Tau Wae T1812-4R7J Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4182 pcs Pepa Raraunga T1812-4R7J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.143" (3.63mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 115MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 230mA