T1812-3R3J
Hua Hua
Tau Wae: T1812-3R3J
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 270MA 800 MOHM
Ngā Rauemi: T1812-3R3J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1812-3R3J
Tau Wae T1812-3R3J Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 270MA 800 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5787 pcs Pepa Raraunga T1812-3R3J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1812
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.143" (3.63mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 145MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 800 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Whakatauranga onamata 270mA