T1210-2R7G
Hua Hua
Tau Wae: T1210-2R7G
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 250MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: T1210-2R7G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1210-2R7G
Tau Wae T1210-2R7G Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 250MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5199 pcs Pepa Raraunga T1210-2R7G.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1210
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 2.7µH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 160MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 250mA