T1210-1R2G
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T1210-1R2G
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 300MA 2.4 OHM
Ngā Rauemi: T1210-1R2G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T1210-1R2G
Tau Wae T1210-1R2G Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 300MA 2.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5255 pcs Pepa Raraunga T1210-1R2G.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa T1210
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 380MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 300mA