S28S500D24ZM
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S28S500D24ZM
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 927 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S28S500D24ZM
Tau Wae S28S500D24ZM Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 927 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua ±15 V ~ 24 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Closed Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging - Paa / Case -
Whakaputa Ratiometric, Current Ētahi Ingoa 9-S28S500D24ZMZY
MT7344
S28S500D15ZM
S28S500D24ZMZY
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±0.1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 100kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 500A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA
I teie nei - Whakaaro 500A Te tika ±0.1%