S28S500D15Z
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S28S500D15Z
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S28S500D15Z
Tau Wae S28S500D15Z Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1170 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua ±15 V ~ 24 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Closed Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case -
Whakaputa Ratiometric, Current Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga ±0.1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 100kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 500A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA I teie nei - Whakaaro 500A
Te tika ±0.1%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S28B-PHDSS
S28B-PHDSS
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PHD SIDE 28POS 2MM