820A0065-03
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 820A0065-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 12W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 820A0065-03
Tau Wae 820A0065-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 20V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5565 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 20VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 820A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 820A0065-03B
MT7106
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 5-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 20VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Raina Rita -