820A0063-03
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 820A0063-03
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 12W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 820A0063-03
Tau Wae 820A0063-03 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4291 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 16VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa 820A
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Hononga Whakaputa Screw Terminal Ētahi Ingoa 820A0063-03B
MT7104
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 5-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 16VAC 750mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 750mA Raina Rita -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
820999
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: DISK VARISTORS WE-VD
I roto i te taonga: 687 pcs
Tikiake:
RFQ
820A0066-03
820A0066-03
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 22V 12W
I roto i te taonga: 5504 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
I roto i te taonga: 5813 pcs
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: INTERFACE MOD DSUB FMALE 15POS