3FL10-1200
TamuraTamura
3FL10-1200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3FL10-1200
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: 3FL10-1200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3FL10-1200
Tau Wae 3FL10-1200 Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 7057 pcs Pepa Raraunga 3FL10-1200.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 63.50mm L x 50.80mm W Raupapa 3FL
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 12 VA Ētahi Ingoa 3FL-10-1200
3FL101200
MT1103
PF12-10(BOX)
PF12-10(BULK)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 27.05mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2.4A, Series 1.2A