3FL16-350
TamuraTamura
3FL16-350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3FL16-350
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: 3FL16-350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3FL16-350
Tau Wae 3FL16-350 Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 13623 pcs Pepa Raraunga 3FL16-350.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.60mm L x 39.60mm W Raupapa 3FL
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 6 VA Ētahi Ingoa 3FL-16-350
3FL16350
MT1110
PF6-16
PF6-16(BOX)
PF6-16(BULK)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 21.60mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 700mA, Series 350mA