1200MD-1-004
TalemaTalema
Talema
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1200MD-1-004
Kaihanga / Waitohu: Talema
Whakaahuatanga hua XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT
Ngā Rauemi: 1200MD-1-004.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 517 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1200MD-1-004
Tau Wae 1200MD-1-004 Kaihanga Talema
He Rahinga Kei te wātea 517 pcs Pepa Raraunga 1200MD-1-004.pdf
Taumaha 22 lbs (10kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 120V, Series 240V
Putanga - Kaupapa 100V, 120V, 200V, 240V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 183.00mm Dia x 81.00mm W Raupapa MD
Te Matapihi Tuarua (s) Single, Multiple Taps Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 1200 VA Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 10A, Series 5A Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1200LP41B0500E
1200LP41B0500E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210
I roto i te taonga: 4400 pcs
Tikiake: 1200LP41B0500E.pdf
RFQ
1200TA
1200TA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TERMINAL ADAPTER
I roto i te taonga: 4303 pcs
Tikiake: 1200TA.pdf
RFQ
1200LP41C0500E
1200LP41C0500E
Kaihanga: Johanson Technology
Tikiake: 1200LP41C0500E.pdf
1200BP44A575E
1200BP44A575E
Whakaahuatanga: RF FILTER BANDPASS 1.2GHZ 1812
Tikiake:
1200X
1200X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: PHONE T-JACK PANEL .25" STD SGL
Tikiake: 1200X.pdf
1201
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: VIBRATION MOTOR 11000 RPM 5VDC
Tikiake: 1201.pdf
1201
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: TERM SCREW 6-32 2 PIN PCB
Tikiake: 1201.pdf
1200BM
1200BM
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB SMOOTH 0.125" PHENOLIC
Tikiake: 1200BM.pdf
1200MD-1-003
1200MD-1-003
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL MED GRADE 1200VA
I roto i te taonga: 450 pcs
Tikiake: 1200MD-1-003.pdf
1200BJ
1200BJ
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Tikiake: 1200BJ.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel