1200LP41B0500E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1200LP41B0500E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210
Ngā Rauemi: 1200LP41B0500E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1200LP41B0500E
Tau Wae 1200LP41B0500E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4400 pcs Pepa Raraunga 1200LP41B0500E.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Tuhinga 0.35dB Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric), 4 PC Pad Momo Tae Surface Mount
Te Hainatanga Whakataunga 2dB Teitei (Max) 0.063" (1.60mm)
Rautanga 1.2GHz Center Pepa Tae Low Pass
Tuhinga o mua 500MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1200BJ
1200BJ
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
I roto i te taonga: 49530 pcs
Tikiake: 1200BJ.pdf
RFQ
1201
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: VIBRATION MOTOR 11000 RPM 5VDC
I roto i te taonga: 51193 pcs
Tikiake: 1201.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: RAIL ADAPTER
Tikiake: 1200993.pdf
1200LP41C0500E
1200LP41C0500E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210
Tikiake: 1200LP41C0500E.pdf
1200BM
1200BM
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB SMOOTH 0.125" PHENOLIC