0800MD-1-004
TalemaTalema
Talema
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0800MD-1-004
Kaihanga / Waitohu: Talema
Whakaahuatanga hua XFMR TOROIDAL 800VA THRM PROTCT
Ngā Rauemi: 0800MD-1-004.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 651 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0800MD-1-004
Tau Wae 0800MD-1-004 Kaihanga Talema
He Rahinga Kei te wātea 651 pcs Pepa Raraunga 0800MD-1-004.pdf
Taumaha 14 lbs (6.4kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 120V, Series 240V
Putanga - Kaupapa 100V, 120V, 200V, 240V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 165.00mm Dia x 72.00mm W Raupapa MD
Te Matapihi Tuarua (s) Single, Multiple Taps Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 800 VA Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 6.67A, Series 3.33A Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: MARKER CARRIER
I roto i te taonga: 34504 pcs
Tikiake: 0800970.pdf
RFQ
0800MD-1-003
0800MD-1-003
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL MED GRADE 800VA
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: 0800MD-1-003.pdf
RFQ
0801 000 P2G0 270 J
0801 000 P2G0 270 J
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP CER 27PF P2G
I roto i te taonga: 4780 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LENS CLEAR PANEL MOUNT THREADED
Tikiake:
0801 000 S3B0 221 K
0801 000 S3B0 221 K
Whakaahuatanga: CAP CER 220PF S3B
0801 000 P2G0 270 JLF
0801 000 P2G0 270 JLF
Whakaahuatanga: CAP CER 33PF P2G
0801 000 S3B0 221 KLF
0801 000 S3B0 221 KLF
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: LABEL SHEET
Tikiake: 0800941.pdf
Whakaahuatanga: INSERT STRIP SHEET 120 SECTION
Whakaahuatanga: MARKER CARRIER
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel