0800MD-1-003
TalemaTalema
0800MD-1-003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0800MD-1-003
Kaihanga / Waitohu: Talema
Whakaahuatanga hua XFMR TOROIDAL MED GRADE 800VA
Ngā Rauemi: 0800MD-1-003.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 693 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0800MD-1-003
Tau Wae 0800MD-1-003 Kaihanga Talema
He Rahinga Kei te wātea 693 pcs Pepa Raraunga 0800MD-1-003.pdf
Taumaha 14 lbs (6.4kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 120V, Series 240V
Putanga - Kaupapa 100V, 120V, 200V, 240V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 165.00mm Dia x 72.00mm W Raupapa MD
Te Matapihi Tuarua (s) Single, Multiple Taps Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 800 VA Ētahi Ingoa 1295-1196
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Nama - Whakaputa (Max) Parallel 6.67A, Series 3.33A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: INSERT STRIP SHEET 120 SECTION
I roto i te taonga: 9148 pcs
Tikiake: 0800954.pdf
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LENS WHITE PANEL MOUNT THREADED
I roto i te taonga: 3995 pcs
Tikiake:
RFQ
0801 000 P2G0 270 JLF
0801 000 P2G0 270 JLF
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP CER 27PF P2G
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: MARKER CARRIER
Tikiake: 0800967.pdf
0801 000 S3B0 221 K
0801 000 S3B0 221 K
Whakaahuatanga: CAP CER 220PF S3B
0801 000 P2G0 330 J
0801 000 P2G0 330 J
Whakaahuatanga: CAP CER 33PF P2G
Whakaahuatanga: MARKER CARRIER
Whakaahuatanga: LABEL SHEET
0800MD-1-004
0800MD-1-004
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL 800VA THRM PROTCT
I roto i te taonga: 651 pcs
Tikiake: 0800MD-1-004.pdf
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LENS CLEAR PANEL MOUNT THREADED
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel