0500MD-1-004
TalemaTalema
Talema
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0500MD-1-004
Kaihanga / Waitohu: Talema
Whakaahuatanga hua XFMR TOROIDAL 500VA THRM PROTCT
Ngā Rauemi: 0500MD-1-004.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 986 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0500MD-1-004
Tau Wae 0500MD-1-004 Kaihanga Talema
He Rahinga Kei te wātea 986 pcs Pepa Raraunga 0500MD-1-004.pdf
Taumaha 9.4 lbs (4.3kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 120V, Series 240V
Putanga - Kaupapa 100V, 120V, 200V, 240V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 134.00mm Dia x 70.00mm W Raupapa MD
Te Matapihi Tuarua (s) Single, Multiple Taps Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 500 VA Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 4.17A, Series 2.08A Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0500DP44A1215E
0500DP44A1215E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF DIPLEXER 1200MHZ/1.9GHZ 1812
I roto i te taonga: 4606 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 2.5MM BRD-IN TERMINAL LOOSE
I roto i te taonga: 806193 pcs
Tikiake: 0500978100.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0501-0-15-15-30-14-04-0.pdf
Whakaahuatanga: 4.0 B-IN TERM 500988100
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
0500LP15A500E
0500LP15A500E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER LOWPASS UWB 500MHZ
Tikiake: 0500LP15A500E.pdf
0500MD-1-003
0500MD-1-003
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL MED GRADE 500VA
I roto i te taonga: 854 pcs
Tikiake: 0500MD-1-003.pdf
Whakaahuatanga: BOARD-IN CONN CRIMP PIN
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel