0500LP15A500E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0500LP15A500E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0500LP15A500E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER LOWPASS UWB 500MHZ
Ngā Rauemi: 0500LP15A500E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0500LP15A500E
Tau Wae 0500LP15A500E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER LOWPASS UWB 500MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128351 pcs Pepa Raraunga 0500LP15A500E.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad Ētahi Ingoa 712-1117-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 0.7dB Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Rautanga 500MHz Center Pepa Tae Low Pass
Tuhinga o mua 500MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 4.0 B-IN TERM 500988100
I roto i te taonga: 4815 pcs
Tikiake: 0500988100.pdf
RFQ
0500DP44A1215E
0500DP44A1215E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF DIPLEXER 1200MHZ/1.9GHZ 1812
I roto i te taonga: 4606 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: BOARD-IN CONN CRIMP PIN
Tikiake: 0500988000.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: 1.25MM CRIMP TERMINAL
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Whakaahuatanga: 2.5MM BRD-IN TERMINAL
0500MD-1-004
0500MD-1-004
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL 500VA THRM PROTCT
I roto i te taonga: 986 pcs
Tikiake: 0500MD-1-004.pdf
Whakaahuatanga: 2.5MM BRD-IN TERMINAL LOOSE
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL MED GRADE 500VA
I roto i te taonga: 854 pcs
Tikiake: 0500MD-1-003.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel