VR1005AAA080-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
VR1005AAA080-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VR1005AAA080-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua VARISTOR 8V 3A 0402
Ngā Rauemi: VR1005AAA080-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VR1005AAA080-T
Tau Wae VR1005AAA080-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga VARISTOR 8V 3A 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5708 pcs Pepa Raraunga VR1005AAA080-T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 8V Varistor Voltage (Min) 6.4V
Varistor Voltage (Max) 9.6V Raupapa VR
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1416-2
NK VR 1005AAA080-T
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 5.5V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 8V 3A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric) I teie nei - Te tere 3A
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VR1005BBA270-T
VR1005BBA270-T
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: VARISTOR 27V 10A 0402