TMJ107BB7224KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ107BB7224KAHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMJ107BB7224KAHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.TMJ107BB7224KAHT.pdf2.TMJ107BB7224KAHT.pdf3.TMJ107BB7224KAHT.pdf4.TMJ107BB7224KAHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMJ107BB7224KAHT
Tau Wae TMJ107BB7224KAHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 587-4351-2
CE TMJ107BB7224KAHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.22µF