NP06DB220M
Hua Hua
Tau Wae: NP06DB220M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.1A 170 MOHM SMD
Ngā Rauemi: NP06DB220M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NP06DB220M
Tau Wae NP06DB220M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.1A 170 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4939 pcs Pepa Raraunga NP06DB220M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Ētahi Ingoa LM NP06D B220M
NPO6DB220M
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 1.1A 170 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.1A I teie nei - Maama -