NP06DB102M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NP06DB102M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 160MA 8.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: NP06DB102M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NP06DB102M
Tau Wae NP06DB102M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 160MA 8.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4744 pcs Pepa Raraunga NP06DB102M.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa N, P Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa LM NP06D B102M
NPO6DB102M
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Shielded Inductor 160mA 8.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 160mA I teie nei - Maama -