LBR2518T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LBR2518T100M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LBR2518T100M.pdf2.LBR2518T100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LBR2518T100M
Tau Wae LBR2518T100M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1107860 pcs Pepa Raraunga 1.LBR2518T100M.pdf2.LBR2518T100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1007 (2518 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB, R Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1007 (2518 Metric)
Ētahi Ingoa LQ LB R2518T100M Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 30MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 235mA 190 mOhm 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Whakatauranga onamata 235mA