LBR2012T470KV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2012T470KV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LBR2012T470KV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 75MA 1.7 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LBR2012T470KV.pdf2.LBR2012T470KV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LBR2012T470KV
Tau Wae LBR2012T470KV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 75MA 1.7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 878334 pcs Pepa Raraunga 1.LBR2012T470KV.pdf2.LBR2012T470KV.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB, R Type
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-4044-2
LQ LB R2012T470K V
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 75mA 1.7 Ohm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Whakatauranga onamata 75mA