LBC2016T150K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2016T150K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LBC2016T150K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 200MA 1.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LBC2016T150K.pdf2.LBC2016T150K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LBC2016T150K
Tau Wae LBC2016T150K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 200MA 1.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 815729 pcs Pepa Raraunga 1.LBC2016T150K.pdf2.LBC2016T150K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2538-2
LBC2016T150K-ND
LQ LB C2016T150K
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 28MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.2 Ohm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Whakatauranga onamata 200mA