LBC2012T4R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T4R7M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LBC2012T4R7M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 295MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LBC2012T4R7M.pdf2.LBC2012T4R7M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LBC2012T4R7M
Tau Wae LBC2012T4R7M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 295MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1008150 pcs Pepa Raraunga 1.LBC2012T4R7M.pdf2.LBC2012T4R7M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2535-2
LBC2012T4R7M-ND
LQ LB C2012T4R7M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 295mA 500 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Whakatauranga onamata 295mA